Uczestnicy pierwszej edycji turnieju Świerczewo Seniors Cup. Fot. Tenis Magazyn

Świerczewo Seniors Cup – starsi panowie wciąż w świetnej formie

Jacek Tasarek i Bogdan Wołczyński zostali zwycięzcami pierwszego turnieju deblowego z cyklu Świerczewo Seniors Cup, który rozgrywany jest na kortach Towarzystwa Tenisowego Świerczewo w Poznaniu. – Idea zawodów? Aktywnie i oczywiście na korcie spędzić niedzielny poranek – zaczynamy od godz. 9 – i wczesne popołudnie

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie o Puchar Starosty Poznańskiego już po raz czwarty

Jeśli mamy początek września, to wiadomo, że w tenisowym kalendarzu nie może zabraknąć Mistrzostw Powiatu w Tenisie o Puchar Starosty Poznańskiego. W dniach 9-10 września na kortach Centrum Tenisowego Sobota w gminie Rokietnica odbędzie się czwarta edycja wydarzenia skierowanego do tenisistów amatorów. Sponsorami tytularnymi zawodów

W turnieju na kortach Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji rywalizowały 32 uczestniczki. Fot. Archiwum POSiR Open 2023

Turniej POSiR Open 2023. Panie rządziły na kortach

Aż 32 uczestniczki (16 par) zgromadził turniej deblowy kobiet rozgrywany w ramach cyklu POSiR Open 2023. Na kortach Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji zwyciężył duet Hanna Piskorek i Małgorzata Konkiewicz, który po zaciętym finale pokonał parę Lidia Ostrowska/Żaneta Łukasiewicz 6:3, 2:6, 10-8.

Dla Julii Dzięcioł tenis to nie obowiązek tylko wielka radość

Julia Dzięcioł z Gniezna nie wyobraża sobie życia bez sportu, a przede wszystkim bez tenisa. Utalentowana 11-letnia zawodniczka o pseudonimie DżejDi wygrała w ubiegłym roku turniej Talenciaki Masters organizowany przez Polski Związek Tenisowy, który uważany jest za nieoficjalne mistrzostwa Polski do lat 10. – Jak na swój