Skład Brazylii na mecz BJKC w Bytomiu

Gabriela Ce, Laura Pigossi, Carolina Meligeni-Alves i Luisa Stefani zostały powołane przez kapitan Robertę Burzagli na mecz Billie Jean King Cup (dawniej Fed Cup) Polska Brazylia, który odbędzie się w Bytomiu w dniach 16-17 kwietnia (Hala na Skarpie).

W składzie polskiej drużyny, ogłoszonym we wtorek na konferencji prasowej w Bytomiu przez kapitana Dawida Celta, zagrają: Magda Linette, Katarzyna Kawa, Magdalena Fręch, Urszula Radwańska, Paula Kania-Choduń i Weronika Falkowska.

Rywalizacja toczyć się będzie w Hali na Skarpie, na korcie twardym o nawierzchni typu Mapecoat TNS Finish 3, Indoor i piłkami Tretorn Serie+.

Zwycięstwo w meczu oznacza prawo gry w przyszłorocznych kwalifikacjach do finałowego turnieju Billie Jean King Cup w Budapeszcie.

Oficjalne składy na mecz Polska – Brazylia (16-17 kwietnia, Bytom, Hala na Skarpie):

Polska –
Magda Linette
Katarzyna Kawa
Magdalena Fręch
Urszula Radwańska
Paula Kania-Choduń
(rezerwowa Weronika Falkowska)
Kapitan – Dawid Celt

Brazylia –
Gabriela Ce (na zdjęciu głównym)
Laura Pigossi
Carolina Meligeni-Alves
Luisa Stefani
Kapitan – Roberta Burzagl

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Badosa i Norrie triumfują w Indian Wells

Jeden z najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, 2021 BNP Paribas Open w Indian Wells, przeszedł do historii. W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Hiszpanka Paula Badosa

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski