Zagraj w 45. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie

Plakat 45. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy.

Środowisko ludzi mediów zaprasza do wzięcia udziału w 45. Halowych Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie. Turniej odbędzie się w dn. 21-23 kwietnia 2023 w Akademii Tenisowej Tenis Kozerki. Mecze będą rozgrywane na czterech kortach twardych w hali. Partnerem Głównym wydarzenia został Powszechny Zakład Ubezpieczeń.

Przed nami kolejny turniej rangi mistrzowskiej środowiska dziennikarskiego. Zostanie rozegrany w hali tenisowej klubu w Kozerkach. Pojedynki turniejów gry pojedynczej kobiet i mężczyzn, miksta i deble (losowany) z podziałem na kategorie wiekowe, toczyć się będą przez trzy dni na nowo wybudowanych kortach twardych z nawierzchnią Laykold. To oficjalna nawierzchnia m.in. US Open, Miami Open i Western&Southern Open.

W programie wydarzenia przewidziano ponadto m.in. treningi tenisowe dla dzieci, młodzieży, seniorów i całych rodzin. Na zwycięzców czekają puchary i dyplomy. Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody i akcesoria tenisowe. Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwał będzie Sędzia Naczelny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął „Tenis Magazyn”.

Organizator: Stowarzyszenie Klub Dziennikarzy MEDIA

Partner Główny: PZU

Partnerzy: Strefa Tenisa, Gmina Grodzisk Mazowiecki, Pacific, SPORTGAS, Akademia Tenis Kozerki,

Zgłoszenia można nadsyłać droga mailową. Kontakt: e-mail: media.zawody@gmail.com, więcej informacji na: www.mediatenis.pl

Udostępnij:

Facebook
Twitter

Podobne wiadomości

Weronika Falkowska to tegoroczna podwójna mistrzyni Polski. Fot. Polski Związek Tenisowy

Weronika Falkowska. Lis na korcie

Lubię gotować. Specjalność zakładu? Makaron ryżowy z krewetkami, cukinia i suszonymi pomidorami – mówi Weronika Falkowska w rozmowie z Józefem Heroldem. Pierwszy telefon po wygranym