Legendy tenisa zagrają w Pickleball Slam 2 o milion dolarów – Graf, Szarapowa, Agassi, McEnroe

Plakat promujący przyszłoroczny Pickleball Slam 2.

O ile bez problemu jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tenisową pokazówkę z udziałem legend tego sportu: Marii Szarapowej, Johna McEnroe’a oraz najsłynniejszej pary tenisowej wszech czasów – Steffi Graf i Andre Agassi’ego, o tyle informacja o meczu pokazowym tych sław w innej dyscyplinie sportowej nie jest już taka oczywista. Cała czwórka zmierzy się ze sobą na korcie, tyle że na… korcie do pickleballa! I to już niedługo, bo 4 lutego 2024 roku, a stawką za wygranie będzie okrągły milion dolarów w Pickleball Slam 2!

 Cztery legendy tenisa na korcie do pickleball zagrają w lutym przyszłego roku w wydarzeniu - Pickleball Slam 2.
Cztery legendy tenisa na korcie do pickleball zagrają w lutym przyszłego roku w wydarzeniu – Pickleball Slam 2.

Będzie to już druga edycja eventu organizowanego w Hollywood – pierwsza okazała się prawdziwym telewizyjnym hitem. Rok temu w tzw. Pickleball Slam (czytaj też TUTAJ) zagrali Agassi i Roddick, którzy wyszli zwycięsko z pojedynku z parą McEnroe/Chang.

– Będę grał w pickleball, dopóki będę w stanie chodzić. Wprost przepadam za tym sportem – przyznał w jednym z wywiadów Agassi. – W lutym zagram w miksta ze swoją żoną, już nie mogę się doczekać. 

(MaMa)

Udostępnij:

Facebook
Twitter

Podobne wiadomości

Mistrzyni US Open 2021 wraca do gry!

Emma Raducanu otrzymała „dziką kartę” od organizatorów ASB Classic – turnieju rangi WTA 250, odbywającego się w nowozelandzkim Auckland. Oznacza to, że 21-latka powróci do rywalizacji w tourze po ośmiomiesięcznej