Wilson Mikst Puszczykowo Cup

W ubiegły weekend na kortach Sportoteki w Puszczykowie odbył się drugi w tym sezonie turniej mikstowy z cyklu “Wilson Mikst Puszczykowo Cup”. Rywalizowało 20 par, które walczyły o punkty i puchary.

Niepokonani byli Jola Loga z Piotrem Kasperskim, którzy w doskonałym meczu finałowym pokonali świetnie grającą parę: Julia Greutzmacher i Jan Drotar.

Aby zagrać w kolejnych rozgrywkach trzeba pamiętać, że turniej odbywa się w formule Open, czyli mogą wziąć w nich udział wszystkie osoby, które nie były sklasyfikowane na listach zawodniczych Polskiego Związku Tenisowego w kategorii senior (powyżej 18 lat). 8 najlepszych par zakwalifikują się do turnieju masters w kwietniu. Pary zostaną utworzone z osób, które zdobędą największą ilość punktów w całym cyklu turniejów.

Zapisy do turnieju przyjmowane są do każdego czwartku godz. 20-stej przed rozpoczęciem rozgrywek (info@sportoteka.eu, tel. 61 8303 303). Jeśli chodzi o formułę to w zależności od ilości zgłoszeń mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów od stanu 2/2 w secie lub jednego seta od stanu 0 do 6. W przypadku trzeciego seta zostanie rozegrany super tie-break (do 10 pkt.)

 

Kolejne turnieje odbędą się w dniach:

9.12.2017
6.01.2018
3.02.2018
3.03.2018
7.04.2018
21.04.2018 MASTERS

 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski

Oświadczenie Polskiego Związku Tenisowego

W związku z informacją o pozytywnym wyniku testu antydopingowego próbki A, przeprowadzonego u zawodnika Kadry Narodowej Juniorów Filipa Pieczonki, o którego wynikach ITF poinformował oficjalnie