Urszula Radwańska z pozytywnym testem na Covid-19

Bardzo niefortunnie rozpoczął się rok 2022 dla Urszuli Radwańskiej. Zajmująca obecnie 231 miejsce w rankingu WTA młodsza z sióstr Radwańskich przebywa już w Australii, ale w piątek naszego czasu poinformowała w mediach społecznościowych, że kilka godzin po powitaniu w Melbourne Nowego Roku otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19.

„Niestety, rok 2022 nie zaczyna się po mojej myśli. Dzisiaj w Melbourne wyszedł mi pozytywny wynik testu na COVID-19. Mimo mocnych objawów, mam nadzieję, że szybko się pozbieram. Przebywam w izolacji w pokoju hotelowym. Dbajcie o siebie i… Szczęśliwego Nowego Roku!” – napisała na Facebooku tenisistka z Krakowa.

Pozytywny wynik testu na COVID-19 oznacza, że Urszula Radwańska musi zrezygnować z występu w turnieju ITF World Tennis Tour o puli nagród 60 tys. dolarów w miejscowości Bendigo (około 150 km od Melbourne), gdzie miała rozpocząć sezon 2022. Tenisistce należy życzyć, żeby zdołała dojść do siebie na kwalifikacje wielkoszlemowego Australian Open 2022, które rozpoczną się w Melbourne 10 stycznia (Australian Open 2022 odbędzie się w Melbourne w dniach 17-30 stycznia).

Mac

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Zagrają o tytuły w deblach w Australian Open

W czwartek 27 stycznia, nad ranem czasu polskiego, jeszcze przed rozpoczęciem półfinałów gry pojedynczej kobiet, podczas odbywającego się w Melbourne wielkoszlemowego turnieju Australian Open 2022