Tenis by Dawid Cup V w Lesznie pod koniec marca

W dnia 27 i 28 marca na kortach Akwawit w Lesznie rozegrana zostanie kolejna edycja turnieju Tenis by Dawid Cup. Organizatorzy rozpoczęli już zapisy do tej imprezy. Zawody, którym patronuje „Tenis Magazyn” odbędą się po raz pierwszy pod egidą Polskiej Ligi Tenisa.

I liga (28 marca – niedziela): Rozgrywki przeznaczone dla osób z przeszłością w turniejach zawodniczych PZT, trenerów i instruktorów tenisa z ramienia PZT oraz osób świadczących odpłatnie lekcje tenisa ziemnego.  
II liga (27 marca – sobota, faza grupowa; 28 marca – niedziela, faza pucharowa): 
Rozgrywki przeznaczone dla osób bez jakiejkolwiek przeszłości w turniejach zawodniczych PZT oraz nie będących trenerami ani instruktorami tenisa ziemnego. To zdecydowanie największa kategoria w ramach Polskiej Ligi Tenisa. Zawodnicy tej kategorii mogą wybrać sesję rozgrywania sobotnich spotkań (12.00-15.00 lub 15.00-18.00 lub 18.00-21.00 lub 21.00-24.00).

Organizator: Dawid Wiktorski – Tenis by Dawid
Miejsce:
Leszno (korty Akwawit), ul. Świętego Józefa 5
Nawierzchnia:
dywanowa
Kwota wpisowego: 100 PLN (+aktywna licencja Polskiej Ligi Tenisa)
Limit I liga: 12 zawodników
Limit II liga: 48 zawodników

Zawodnicy uczestniczący w turnieju mają zapewnione:

  • Minimum 2 mecze w turnieju
  • Posiłek (grill)/woda
  • Dyplom
  • Zniżka na noclegi w Hotelu Akwawit (szczegóły niżej)
  • Voucher od organizatora i partnera turnieju
  • Najlepsi dodatkowo otrzymają puchary i nagrody rzeczowe od sponsorów

Debiutanci w Polskiej Lidze Tenisa, którzy uczestniczyli w poprzednich edycjach Tenis by Dawid Cup otrzymają dodatkowo upominki od organizatorów i włodarzy PLT.

Sponsorzy/partnerzy turnieju:

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Badosa i Norrie triumfują w Indian Wells

Jeden z najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, 2021 BNP Paribas Open w Indian Wells, przeszedł do historii. W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Hiszpanka Paula Badosa

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski