Nowości

Mikstowo-deblowo w Puszczykowie

przez

dnia

W ostatni weekend na kortach Sportoteki było dużo grania. Rywalizowali zarówno Panowie w niedzielnym turnieju deblowym oraz Panie z Panami w sobotnim turnieju mikstowym.

W sobotę odbyła się IV edycja z cyklu turniejów WILSON MIKST CUP. Na podium turniejowym stanęli po raz drugi Jola Loga w parze z Piotrem Kasperskim pokonując w finale Krystynę Lancmańską z Sebastianem Gałązką. Kolejny turniej mikstowy odbędzie się 3 lutego 2018roku.

W niedzielę również odbyła się IV edycja z cyklu turniejów BABOLAT DEBEL CUP. W finale zwyciężyli Paweł Dymnicki z Jackiem Mierzejewskim pokonując Mariusza Olka i Artura Ostapiuka 6:3, 6:3. W rankingu deblowym organizowanym przez turniej na pierwszym miejscu plasuje się Marek Fras z 148 punktami na koncie. Na drugiej pozycji znajdują się z takim samym dorobkiem punktowym Michał Włodarczyk, Arkadiusz Krzyżański, Jacek Torzewski oraz Mariusz Kamiński. Na trzecim miejscu z ilością 100 punktów zajmują: Filip Kotowicz, Hubert Miężalski, Grzegorz Stajowski oraz Jacek Mierzejewski. Kolejne turnieje deblowe dla Panów odbędą się:24.02.2018, 24.03.2018 oraz 22.04.2018 (MASTERS)

Kolejny turniej w Sportotece odbędzie się 20 stycznia. Będą to rozgrywki deblowe, przeznaczone dla Pań.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *