Nowości

Turniej AZS by Fabianowo

przez

dnia

W przedświąteczny weekend, grupa tenisistów z poznańskiego AZS skrzyknęła się, aby zorganizować  deblowy turniej tenisowy. W ten sposób  ostatni raz przed Bożym Narodzeniem stanęli do rywalizacji, oczywiście w zdrowej, przyjacielskiej atmosferze. Turniej został zorganizowany na kortach klubu Fabianowo Tenis & Squash, dzięki czemu wszyscy gracze mieli okazję zintegrować się bardziej z tym obiektem oraz jego gospodarzem Rafałem Czarcińskim.

P1010420-1000Na starcie stanęło sześć par deblowych, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej znalazły się następujące pary: Stanisław Mroczyński/Rafał Czarciński, Tomasz Nowak/Robert Karolkiewicz, Roman Sowiński/Zbigniew Furmańczak. W grupie drugiej natomiast zagrali: Maurycy Ratajczyk/Paweł Kukla, Bartosz Jeske/Filip Muzolf, Wacław Domagała/Janusz Nowicki.

W fazie grupowej wyłonione zostały najlepsze pary, które rozegrały na koniec ze sobą pojedynki finałowe.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła para Bartosz Jeske/Filip Muzolf, która w finale pokonała parę Roman Sowiński/Zbigniew Furmańczak 6:3, 6:4

Trzecie miejsce w turnieju zajęła para Tomasz Nowak/Robert Karolkiewicz, która po niezwykle zaciętym pojedynku wygrała z parą Wacław Domagała/Janusz Nowicki 6:4, 3:6, 12:10

Inicjatorzy i organizatorzy imprezy zgodnie podkreślają niezwykle miłą atmosferę panującą podczas turnieju, podkreśloną przez smaczny catering zorganizowany przez jednego z uczestników turnieju Pawła Kuklę – właściciela „Wiśniowego Sadu”. Wszyscy uczestnicy otrzymali również upominki ufundowane przez firmę Miralex.

1 Comment

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *