Nowości

Podwójne złoto Wiktorii

przez

dnia

Doskonale w mistrzostwach Polski kadetów (kategoria wiekowa do lat 16) spisała się Wiktoria Rutkowska. Tenisistka AZS Poznań zdobyła dwa złote medale – w grze pojedynczej i podwójnej.

Podopieczna Grzegorza Garczyńskiego w finałowym pojedynku turnieju w singlu pokonała Julię Oczachowską (ITT Goplania Inowrocław) 2:6, 6:3, 6:0. Natomiast w półfinale popularna “Toja” zwyciężyła swoją deblową partnerkę – Darię Kuczer (Promasters Szczecin).

Tenisistki z Poznania i ze Szczecina sięgnęły również po złoty medal w debla. W finale Rutkowska i Kuczer pokonały parę Zuzanna Wilk/Marcelina Podlińska (obie Tennis Club Piekary Śląskie) 6:2, 6:3. Turniej mistrzowski rozgrywany był na kortach w Toruniu.