Nowości

Mikstowa niedziela na Kortowie

przez

dnia

Inauguracyjny turniej mikstowy  V edycji został rozegrany w minioną niedzielę na Kortowie. Siedem par rywalizowało w grupach, chcąc zdobyć swoje pierwsze punkty w rankingu mixta oraz SiA PZT. Rywalizowano w dwóch grupach: czarnej i czerwonej. W pierwszej były cztery pary. Najlepsi okazali się Aleksandra Rożek i Krzysztof Wierszyłłowski, którzy wyszli z pierwszego miejsca w grupie. Na drugim miejscu uplasowała się para Krzysztof Osses i Katarzyna Wachowiak, a na trzecim Małgorzata i Maciej Swienton.

W drugiej grupie bezkonkurencyjni okazała się para Zuzanna i Marek Fras, a tuż za nimi Julia Gruetzmacher i Jan Drotar. Na trzeciej pozycji uplasowali się Aleksandra i Mariusz Kamińscy.

Po bardzo zaciętych pojedynkach w grupach zostały wyłonione 4 pary, które zakwalifikowały się do fazy finałowej rozgrywanej już w systemie pucharowym. Mecz o pierwsze miejsce zagrały pary Zuzanna Fras i Marek Fras z Aleksandrą Rożek i Krzysztofem Wierszyłłowskim. Zacięty pojedynek zakończył się wynikiem 7/6 (9/7), 6/2 dla Zuzanny i Marka. Mecz o 3 miejsce wygrała para Katarzyna Wachowiak/ Krzysztof Osses, którzy pokonali Jana Drotara i Julię Gruetzmacher 2/6 7/5 10/8.

Kolejne turnieje mikstowe:

-12.11.2017

-17.12.2017

-14.01.2017

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *