Prince Tour 4

W miniony weekend na kortach Parku Tenisowego w Luboniu miał miejsce turniej dla amatorów z cyklu Prince Tour. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Do półfinałów awansowali: Marcin Szymanowski, Jacek Torzewski, Piotr Pawlicki oraz Hubert Miężalski. W pierwszym półfinale Jacek Torzewski pokonał Marcina Szymanowskiego 6:3, 6:4. W drugim półfinale zwycięzcą został Hubert Miężalski wygrywając z Pawłem Pawlickim 6:3, 6:2.

Pojedynek finałowy był wyrównany i potrzebne było dużo czasu, aby wyłonić mistrza turnieju, a został pochodzący z Lubonia Jacek Torzewski. Pokonał przeciwnika 4:6, 7:6, 7:6. Turniej ten jest dobrym prognostykiem na zbliżające się Mistrzostwa Polski Amatorów i Seniorów w Chorzowie, które zaczynają się od piątku.

Miał miejsce również turniej pocieszenia, w którym zwyciężył Bartek Majtas. W finale pokonał Piotra Sikorę 6:3, 2:6, 7:6. Fotorelacja z turnieju znajduje się pod artykułem.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski

Oświadczenie Polskiego Związku Tenisowego

W związku z informacją o pozytywnym wyniku testu antydopingowego próbki A, przeprowadzonego u zawodnika Kadry Narodowej Juniorów Filipa Pieczonki, o którego wynikach ITF poinformował oficjalnie