Nowości

Dużo grania w Naramowicach

przez

dnia

W minioną niedzielę na kortach Parku Rekreacyjno-Sportowego FairPlayce odbył się turniej damski z cyklu wielkopolskiego rankingu tenisowego. Zawody zostały podzielone na dwie kategorie: II i III.

Wzięło udział 21 zawodniczek i rozegrano 47 meczów. Kategoria III była rozgrywana w systemie pucharowym. W półfinałach spotkały się: Joanna Ziółkowska przeciwko Hannie Marcinkowskiej oraz Edyta Klimek przeciwko Kindze Marcinkowskiej. W całej kategorii zwyciężyła Edyta Klimek, nie tracąc seta. W finale mogła cieszyć się ze zwycięstwa nad Joanną Ziółkowską 6:4, 6:4. Warto też wspomnieć o kategorii pocieszenia. Celem rozgrywek jest rozegranie wielu meczów oraz sprawdzanie własnych umiejętności podczas grania o punkty. W tej kategorii rywalizowały Panie, które przegrały w turnieju głównym w I rundzie. Ze zwycięstwa cieszyła się Iwona Osses, II miejsce zajęła Barbara Heiliger, a na ostatnie miejsce podium wskoczyła Małgorzata Świenton.

Wiele się działo również w kategorii II, gdzie rywalizowało 6 kobiet. Bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Wachowiak, które zebrała komplet zwycięstw. Na II miejscu uplasowała się Małgorzata Grzybek z czterema zwycięstwami, a III miejsce na podium zajęła Lidka Ostrowska.

Zmagania tenisowe na Naramowicach wkrótce znowu powrócą, ponieważ kolejny turniej zostanie rozegrany 22 kwietnia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *