Nowości

Mistrzostwa budowlanych

przez

dnia

Grzegorz Sikorski i Krzysztof Kromuła (pierwszy w kategorii poniżej, drugi powyżej 50. roku życia) zostali zwycięzcami 17. edycji mistrzostw Poznania budowlanych w tenisie. Turniej rozgrywany był na kortach Centrum Tenisowego Sobota.

W młodszej kategorii wiekowej w finale spotkali się Sławomir Garus (Democo) i Grzegorz Sikorski (Eurofol). W drodze do finału dużo bardziej napracował się S. Garus, który musiał stoczyć dwa trzysetowe pojedynki. W decydującym meczu uległ jednak G. Sikorskiemu 4:6, 4:6. Trzecia lokata dla Jacka Jarosza (Eurofol).

Wśród zawodników powyżej 50. roku życia pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kromuła (Kromuła TGI), pokonując Andrzeja Kubanka (ZRB Kubanek) 6:4, 6:2. Spotkanie o brąz zakończyło się wygraną weterana mistrzowskich zmagań Marka Przybylskiego (Hochtief). Turniej deblowy to sukces pary S. Garus/A. Kubanek.

budowlani-1000– W tegorocznej edycji mistrzostw budowlanych możemy mówić o zmianie warty – zaznacza Bogdan Kaczmarek, organizator zawodów. – W gronie młodszych zawodników niespodzianką było szybkie odpadnięcie Andrzeja Sołtysińskiego, który wygrywał w poprzednich latach. Okazało się jednak, że walczył on też z kontuzją. Z kolei w zmaganiach w grupie starszej wielokrotny triumfator mistrzostw Andrzej Kubanek musiał się zadowolić drugim miejscem.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *