Amatorzy w Sportotece

Kolejny turniej z serii wielkopolskiego rankingu tenisowego odbył się w Sportotece w Puszczykowie w miniony weekend. Do gier przystąpiło 45 zawodniczek i zawodników. Do Rankingu dołączyli kolejni gracze i obecnie sklasyfikowanych jest aż 136 zawodniczek i zawodników.
W kategorii I u mężczyzn I miejsce zajął Damian Dziura
W Sportotece został również rozegrany turniej kobiecy. W kategorii II na najwyższym stopniu podium stanęła Nicola Guzowska, na II Małgorzata Pawelec-Wojtalik, a na III Siegrid Nietzchke. W IV kategorii        I miejsce zajęła Joanna Ziółkowska, II. pozycja należała do Ewy Morawskiej, a III. do Barbara Heiliger.
Po turnieju w Sportotece w grupie Panów nastąpiła zmiana lidera. Na pierwsze miejsce awansował Jerzy Dobrocki (196 pkt), wyprzedzając Jana Marcinkowskiego (180 pkt) i Paweł Aszyk (164 pkt). W grupie Pań prowadzenie utrzymała Nicola Guzowska (228 pkt), II miejsce zajmuje Barbara Heilinger (152 pkt), a na III miejscu ex aequo Joanna Ziółkowska i Małgorzata Pawelec-Wojtalik (150 pkt).
Kolejny turniej (w kategoriach I i II) odbędzie się już w najbliższą sobotę 13.08 w Kortowo Tennis Club.    Aby zapisać się potrzebne jest wypełnienie formularza na stronie www.teniswielkopolski.pl do czwartku     do godz. 18.00

Udostępnij:

Facebook
Twitter

Podobne wiadomości

Hubert Hurkacz w IV rundzie French Open!

Hubert Hurkacz odniósł kolejne ważne zwycięstwo w swojej karierze. W III rundzie tegorocznych zmagań w paryskim wielkoszlemowym Roland Garros reprezentant Polski pokonał Davida Goffina 7:5,