Nowości

Amatorzy w Sportotece

przez

dnia

Kolejny turniej z serii wielkopolskiego rankingu tenisowego odbył się w Sportotece w Puszczykowie w miniony weekend. Do gier przystąpiło 45 zawodniczek i zawodników. Do Rankingu dołączyli kolejni gracze i obecnie sklasyfikowanych jest aż 136 zawodniczek i zawodników.

W kategorii I u mężczyzn I miejsce zajął Damian Dziura

W Sportotece został również rozegrany turniej kobiecy. W kategorii II na najwyższym stopniu podium stanęła Nicola Guzowska, na II Małgorzata Pawelec-Wojtalik, a na III Siegrid Nietzchke. W IV kategorii        I miejsce zajęła Joanna Ziółkowska, II. pozycja należała do Ewy Morawskiej, a III. do Barbara Heiliger.

Po turnieju w Sportotece w grupie Panów nastąpiła zmiana lidera. Na pierwsze miejsce awansował Jerzy Dobrocki (196 pkt), wyprzedzając Jana Marcinkowskiego (180 pkt) i Paweł Aszyk (164 pkt). W grupie Pań prowadzenie utrzymała Nicola Guzowska (228 pkt), II miejsce zajmuje Barbara Heilinger (152 pkt), a na III miejscu ex aequo Joanna Ziółkowska i Małgorzata Pawelec-Wojtalik (150 pkt).

Kolejny turniej (w kategoriach I i II) odbędzie się już w najbliższą sobotę 13.08 w Kortowo Tennis Club.    Aby zapisać się potrzebne jest wypełnienie formularza na stronie www.teniswielkopolski.pl do czwartku     do godz. 18.00

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *