Kortowo

W Trójmeczu wygrywają Lekarze

przez

dnia

Było super! To opinia wszystkich bez wyjątku uczestników nietypowego turnieju – Trójmeczu: Architekci, Lekarze, Prawnicy.

Na obiekcie na Kortowie wygrali Lekarze, którzy zdobyli 29 punktów i wyprzedzili Prawników (24 punkty) oraz Architektów (10 punktów).

– Każda profesja, którą reprezentujemy ma swoje branżowe mistrzostwa Polski. Czasami, gdy na korcie spotykamy się po raz kolejny z tym samym przeciwnikiem marzymy o jakiejś odmianie. Taką w zamyśle była organizacja Trójmeczu – mówi Jarosław Dobrowolski, radca prawny, pomysłodawca zawodów i główny trener reprezentacji Prawników.

Formuła imprezy sprawdziła się znakomicie. Było sporo emocji sportowych, ale przede wszystkim była świetna zabawa. Mężczyźni rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych (do lat 40, 40-50 i +50). Z kolei pani zagrały w dwóch kategoriach: do lat 40 i +40. Każdy rozegrał po cztery spotkania. Za każdy wygrany mecz był przyznawany punkt. Łącznie odbyły się 63 pojedynki.

– Przyjechały koleżanki i koledzy z całej Polski. Ten turniej to była doskonała okazja do ucieczki od życia zawodowego – dodaje Ryszard Stawicki, coach Lekarzy.

Z kolei Lidia Ostrowska (Architekci) zaznacza, że zawody pomogły zintegrować trzy różne środowiska zawodowe, których wspólną pasją jest tenis.

Najlepsza ekipa otrzymała puchar przechodni. Imprezę wsparły firmy: Lexus Polska i Terrano.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *