Tenisowy Savoir-Vivre część 4. Piotr Unierzyski: Nie przeklinaj i nie rzucaj rakietą

W części trzeciej zatytułowanej „Nie przeklinaj i nie rzucaj rakietą” o zasadach obowiązujących podczas meczu mówi trener Piotr Unierzyski.

Tenisowa etykieta to część gry w tenisa. Akcja „Tenisowy Savoir-Vivre” to krótkie wideo, pokazujące jak nie należy się zachowywać i jak się powinniśmy zachowywać na korcie. W nagraniach wzięli udział znani tenisiści, trenerzy, aktorzy i dziennikarze. W części czwartej zatytułowanej „Nie przeklinaj i nie rzucaj rakietą” o zasadach obowiązujących podczas meczu mówi trener Piotr Unierzyski.

Akcja to odpowiedź na rosnącą popularność tenisa w Polsce związaną z sukcesami Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Na pomysł stworzenia nagrań pokazujących zasady tenisowej etykiety wpadł Michał Borowski, założyciel Fundacji Edukacja Sportowa. Marcin Maciocha z Babolat Polska zaprosił do niej ambasadorów, stworzył scenariusze, pomógł w nagraniu i zmontował filmy.

W czwartej części o regułach obowiązujących na korcie trener Piotr Unierzyski. Aktorami w filmach byli trenerzy, zawodnicy i zaproszeni goście klubu Strefa Aktywności w Górze Kalwarii: Natalia Borowska, Barbara Borowska, Izabela Olszewska, Magdalena Wielec, Monika Nasternak, Ula Chincz, Kacper Olszewski, Tomasz Olszewski, Wojtek Olszewski, Mateusz Parśniak, Marcin Pliszek, Jan Choinski, Ignacy Borowski, Kacper Maciocha i Sławomir Chincz. Nagrania zrealizowali Mariusz Fijka i Karol Paciorek.

Partnerami i sponsorami akcji są: Fundacja Edukacja Sportowa, Strefa Aktywności Góra Kalwaria, Mercedes-Benz MB oraz Babolat.

Strona akcji: https://babolat-tenis.pl/rakietopedia/ciekawostki/tenisowy-savoir-vivre

Udostępnij:

Facebook
Twitter

Podobne wiadomości

Weronika Ewald

Porażki Weroniki Ewald i Filipa Peliwo

Weronika Ewald oraz Filip Peliwo przegrali w sobotę spotkania półfinałowe i nie zagrają w niedzielę o tytuły w imprezach, w których występowali w tym tygodniu: