Nowości

Tenisiści Grunwaldu wyróżnieni

przez

dnia

Srebrni medaliści DMP, tenisiści Grunwaldu wyróżnieni przez władze klubu.

Sekcja tenisa ziemnego Wojskowego Klubu Sportowego Grunwald Poznań może się pochwalić czołowymi zawodniczkami kraju: Magdą Linette (druga w Polsce i 117 w rankingu WTA) oraz Katarzyną Piter (odpowiednio: 3 i 162). Niejako w cieniu klubowych koleżanek całkiem dobrze – przynajmniej na krajowych kortach – radzą też sobie panowie.

Nie tak dawno w Bytomiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Zwyciężył faworyt, gospodarz imprezy, zespół Carbo-Koks KS Górnik Bytom. Ale drugie miejsce wywalczyli tenisiści WKS Grunwald Poznań.  Trzeci był ZTT Złotoryja.

W walce o złoto ekipa Górnika pokonała WKS Grunwald 5:2.
Poznaniacy wystąpili w składzie: Michał Nispoń, Karol Drzewiecki, Louis Dończyk, Jędrzej Sobkowiak, Robert Godlewski, Hubert Gąsiorek, kierownikiem ekipy był Dariusz Nispoń.

Tekst i zdjęcie Jerzy Raube

IMG_6272-1000

Na zdjęciu od lewej: Hubert Gąsiorek, Jędrzej Sobkowiak, Karol Drzewiecki, wiceprezes WKS Grunwald ppłk Zygmunt Skrobicki, prezes sekcji Zdzisław Frelka, wiceprezes Krzysztof Meller, trener i wiceprezes sekcji ds. sportowych Jerzy Płotkowiak, Robert Godlewski i Michał Nispoń

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *