
GKT Gniezno mistrzem Wielkopolskiej Klubowej Ligi Tenisowej
Zakończyły się rozgrywki pierwszej edycji Wielkopolskiej Klubowej Ligi Tenisowej. Zwycięzcami zostali reprezentanci GKT Gniezno.

Zakończyły się rozgrywki pierwszej edycji Wielkopolskiej Klubowej Ligi Tenisowej. Zwycięzcami zostali reprezentanci GKT Gniezno.

Na terenie poznańskiego Kortowo Tennis Club odbył się deblowy turniej tenisowy Lexus Citi Handlowy Business Cup Poznań 2017.
Trwa druga edycja akcji Dzieciaki do Rakiet. W sobotę 5 sierpnia akcja zawita do stolicy Wielkopolski. Na placu Wolności (od godz. 10) dzieci będą miały szansę zarazić się tenisową pasją. Przez cały dzień będą się tam odbywać bezpłatne treningi tenisowe. Jesienią zaś
Od września 2016 r. trwały eliminacje do turnieju finałowego masters i zgromadziły blisko 55 zawodników – amatorów i pasjonatów „białego sportu”. Zawodnicy w 9 turniejach eliminacyjnych walczyli o punkty rankingowe dające przepustkę do walki o zwycięstwo w VI Edycji. Na kortach Politechniki Poznańskiej rywalizowało 24 tenisistów (4 „dzikie

Bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić opowiada o swojej fascynacji tenisem.
24-25 czerwca rozegrano w Glince Szlacheckiej III edycję OMK o Puchar Burmistrza. Ponad 20 godzin grania, 32 singlistów, 48 deblistów, 90 rozegranych meczów w 7 kategoriach, 10 rozdanych pucharów.

Zakończyły się rozgrywki pierwszej edycji Wielkopolskiej Klubowej Ligi Tenisowej. Zwycięzcami zostali reprezentanci GKT Gniezno.

Na terenie poznańskiego Kortowo Tennis Club odbył się deblowy turniej tenisowy Lexus Citi Handlowy Business Cup Poznań 2017.
Trwa druga edycja akcji Dzieciaki do Rakiet. W sobotę 5 sierpnia akcja zawita do stolicy Wielkopolski. Na placu Wolności (od godz. 10) dzieci będą miały szansę zarazić się tenisową pasją. Przez cały dzień będą się tam odbywać bezpłatne treningi tenisowe. Jesienią zaś
Od września 2016 r. trwały eliminacje do turnieju finałowego masters i zgromadziły blisko 55 zawodników – amatorów i pasjonatów „białego sportu”. Zawodnicy w 9 turniejach eliminacyjnych walczyli o punkty rankingowe dające przepustkę do walki o zwycięstwo w VI Edycji. Na kortach Politechniki Poznańskiej rywalizowało 24 tenisistów (4 „dzikie

Bramkarz Lecha Poznań Jasmin Burić opowiada o swojej fascynacji tenisem.
24-25 czerwca rozegrano w Glince Szlacheckiej III edycję OMK o Puchar Burmistrza. Ponad 20 godzin grania, 32 singlistów, 48 deblistów, 90 rozegranych meczów w 7 kategoriach, 10 rozdanych pucharów.