
Klub tenisowy AS Tenis. W Starachowicach kontynuują 90-letnie tradycje
Klub tenisowy AS Tenis działa na terenie kortów miejskich w Starachowicach. – Tym samym kontynuujemy piękne i bogate, prawie 90-letnie tradycje tenisa w naszym mieście – mówi prezes Adam Sulasz. – Korty miejskie w Starachowicach zostały wybudowane w 1931 roku, a gruntowny remont


