Sloane Stephens poślubiła Jozy’ego Altidore, reprezentanta USA w piłce nożnej

Sloane Stephens, mistrzyni US Open 2017 i finalistka French Open w 2018 roku wyszła za mąż. Amerykanka poślubiła Jozy’ego Altidore, reprezentanta Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej, gracza Tornoto FC, klubu Major Leauge Soccer.

Ślub na Florydzie

Sloane i Jozy ogłosili swoje zaręczyny w kwietniu 2019 roku, a pobrali się 1 stycznia 2022 roku w St. Regis Bal Harbour w Miami Beach na Florydzie.

Jak napisał amerykański portal people.com: „28-letnia panna młoda miała na sobie niestandardową, wysadzaną koralikami suknię Galia Lahav z nakryciem głowy Marii Eleny i diamentami Petera Marco, gdy powiedziała „tak” 32-letniemu Altidore. Jej upięcie wykonała Schacle Powell, a makijaż ślubny Tie Codrington. Fryzjerem Altidore na ślubną uroczystość był Christopher Bailey.”

Zaszczepieni przeciw COVID 19

Goście — którzy przed przyjazdem na Florydę musieli poddać się pełnym szczepieniom przeciw COVID 19 i poddać się testowi PCR rano w dniu ślubu — tańczyli do muzyki DJ EZ Rock.

W dniach poprzedzających ślub para organizowała różnego rodzaju wydarzenia: był „szalony” turniej tenisowy, było wspólne gotowanie raków i degustacja wina oraz piknik na plaży.

Czytaj także: https://tenismagazyn.pl/johanna-konta-na-slubnym-kobiercu/

Fot. Twitter Sloane Stephens

Udostępnij:

Facebook
Twitter

Podobne wiadomości

Mistrzyni US Open 2021 wraca do gry!

Emma Raducanu otrzymała „dziką kartę” od organizatorów ASB Classic – turnieju rangi WTA 250, odbywającego się w nowozelandzkim Auckland. Oznacza to, że 21-latka powróci do rywalizacji w tourze po ośmiomiesięcznej

Caroline Wozniacki jedyny - jak na razie - tytuł wielkoszlemowy zdobyła podczas Australian Open 2018. Fot. Australin Open

„Dzikie karty” do Australian Open 2024

W dniach 14-28 stycznia w Melbourne rozgrywany będzie pierwszy w sezonie 2024 turniej wielkoszlemowy. Organizatorzy Australian Open 2024 przyznali już pierwsze „dzikie karty”. Jedną otrzymała