Sloane Stephens poślubiła Jozy’ego Altidore, reprezentanta USA w piłce nożnej

Sloane Stephens, mistrzyni US Open 2017 i finalistka French Open w 2018 roku wyszła za mąż. Amerykanka poślubiła Jozy’ego Altidore, reprezentanta Stanów Zjednoczonych w piłce nożnej, gracza Tornoto FC, klubu Major Leauge Soccer.

Ślub na Florydzie

Sloane i Jozy ogłosili swoje zaręczyny w kwietniu 2019 roku, a pobrali się 1 stycznia 2022 roku w St. Regis Bal Harbour w Miami Beach na Florydzie.

Jak napisał amerykański portal people.com: „28-letnia panna młoda miała na sobie niestandardową, wysadzaną koralikami suknię Galia Lahav z nakryciem głowy Marii Eleny i diamentami Petera Marco, gdy powiedziała „tak” 32-letniemu Altidore. Jej upięcie wykonała Schacle Powell, a makijaż ślubny Tie Codrington. Fryzjerem Altidore na ślubną uroczystość był Christopher Bailey.”

Zaszczepieni przeciw COVID 19

Goście — którzy przed przyjazdem na Florydę musieli poddać się pełnym szczepieniom przeciw COVID 19 i poddać się testowi PCR rano w dniu ślubu — tańczyli do muzyki DJ EZ Rock.

W dniach poprzedzających ślub para organizowała różnego rodzaju wydarzenia: był „szalony” turniej tenisowy, było wspólne gotowanie raków i degustacja wina oraz piknik na plaży.

Czytaj także: https://tenismagazyn.pl/johanna-konta-na-slubnym-kobiercu/

Fot. Twitter Sloane Stephens

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości