Nowości

Rywalizacja Pań

przez

dnia

W miniony weekend na kortach Parku Rekreacyjno-Sportowego Fairplayce odbył się amatorski turniej, w którym rywalizowały kobiety. Zawody odbywały się w ramach wielkopolskiego rankingu tenisowego. Program ma celu zintegrowanie miłośników tenisa i informowanie o wydarzeniach w regionie. Poziom rozgrywek jest zróżnicowany.

W kategorii II na najwyższym stopniu podium stanęła Małgorzata Grzybek, tuż za nią Anna Komar, a trzecie miejsce zajęła Ewa Martyńska. W kategorii III najlepsza okazała się Edyta Klimek, która pokonała w finale Joannę Ziółkowską 6:3, 6:2. Do półfinału zakwalifikowały się jeszcze dwie zawodniczki: Julia Greutzmacher oraz Hanna Tatarkiewicz-Jeske.

Kolejne rozgrywki dla Pań odbędą się również na tym samym obiekcie, już 11 grudnia. Tym razem będą to rozgrywki deblowe.