
Biało-Czerwoni w turniejach ITF. Tytuły w grze podwójnej dla Kuczer, Feistel i Szajrycha
Mijający Wielki Tydzień okazał się pomyślny dla polskich tenisistek i tenisistów uczestniczących w różnych częściach świata w imprezach ITF. Przedstawicie polskiego tenisa w turniejach ITF wystąpili w trzech finałach w grze podwójnej sięgając po trzy tytuły mistrzowskie: Daria Kuczer ze Słowaczką Salmą Drugdovą,




