Jubileuszowe mistrzostwa dziennikarzy w tenisie

Po raz 60. przedstawiciele świata mediów sprawdzą swoje umiejętności podczas Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Tenisie. Tegoroczna, jubileuszowa edycja turnieju, odbędzie się w dniach 11-13 czerwca na kortach OSiR Solec w Warszawie.

W roku jubileuszu Stowarzyszanie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy Media przygotował bogaty kalendarz imprez. Kulminacją będą czerwcowe MP Dziennikarzy.

– O tytuł w grach pojedynczych i deblowych zagrają wyłącznie dziennikarze – członkowie zwyczajni Klubu Media. Wyłonimy mistrzów Polski dziennikarzy w poszczególnych kategoriach wiekowych z podziałem na rozgrywki kobiet i mężczyzn – wyjaśnia Edyta Wysokińska z biura zawodów.

– Rok 2021 jest wyjątkowy dla nas, ale także dla Polskiego Związku Tenisowego, który obchodzi 100-lecie istnienia. Dlatego w kalendarzu pojawiła się impreza o Puchar 100-lecia PZT, która odbędzie się na kortach w Kozerkach. Chcemy także przygotować objazdową wystawę plenerową w tym szczególnym roku – podkreśla Tomasz Barański, prezes Stowarzyszenia Media.

Zgłoszenia do Mistrzostw Polski Dziennikarzy: media.zawody@gmail.com. Więcej na: www.mediatenis.pl.

Turniej Tenisowy o Puchar 100-lecia PZT

Termin: 20-22.08.2021

Miejsce: Akademia Tenis Kozerki k/Grodziska Maz.

Trzydniowy turniej tenisowy na korach ziemnych. Rywalizacja w grach pojedynczych i podwójnych. Turniej w Kozerkach ma charakter otwarty. Deble losowane (dziennikarze oraz członkowie wspierający).

Piknikowo-wakacyjna atmosfera, 4 kory ziemne, basen, lunch turniejowy. Boiska do siatkówki plażowej. Dużo grania, nagrody i puchary dla najlepszych. Zagramy też m.in. po raz trzeci o Puchar Burmistrza Grodziska Maz.

VI Turniej Dziennikarzy w Tenisie o Puchar Niepodległości

Termin: 11-13.11.2021 Warszawa,

Miejsce: korty WKT Mera (korty typu hard)

Otwarty turniej organizowany przez dziennikarzy z udziałem przedstawicieli różnych środowisk zawodowych. Zapraszamy do gry, do świętowania narodowego święta niepodległości, tenisistki oraz tenisistów spoza świata mediów. Cel: promocja sportowego stylu życia oraz prezentacja działalności Klubu MEDIA na szerszym forum.

Korty o nawierzchni Novacrylic. Na terenie klubu sauna, odnowione szatnie, restauracja, sklep tenisowy.

43. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie (przełożone z kwietnia)

Termin: 10-12.12.2021 (piątek-niedziela)

Miejsce: (korty ziemne)

O tytuł w grach pojedynczych i deblowych zagrają wyłącznie dziennikarze – członkowie zwyczajni Klubu MEDIA. Wyłonimy mistrzów Polski dziennikarzy w poszczególnych kat. wiekowych z podziałem na rozgrywki kobiet i mężczyzn.

Członkowie wspierający Klubu Media, przyjaciele oraz zaproszeni gości, w tym reprezentanci partnerów i sponsorów, będą mogli zagrać w jednym z turniejów towarzyszących.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Badosa i Norrie triumfują w Indian Wells

Jeden z najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, 2021 BNP Paribas Open w Indian Wells, przeszedł do historii. W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Hiszpanka Paula Badosa

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski