Z sukcesami w Pabianicach

W dniach od 28 do 29 stycznia odbyły się Halowe Mistrzostwa Pabianic Seniorów i Amatorów, w którym uczestniczyli wielkopolscy zawodnicy. Turniej został rozegrany w trzech kategoriach: +45, +55 oraz open.

Najlepszy w kategorii +45 okazał się Jacek Torzewski. W ćwierćfinale pokonał Jarosława Dembeka 7:5, 6:4. W półfinale Pawła Plutę 6:2, 6:1 W finale zmierzył się z Piotrem Rogalewiczem z województwa łódzkiego. Mecz zakończył się wynikiem 6:3, 3:6, 10:4.

W kategorii Open do finału awansował Wielkopolanin Maciej Duda. W ćwierćfinale pokonał Wiktora Savvidesa 6:3, 6:2. W półfinale Krystiana Siteka 6:4, 6:1. W finale uległ łodzianinowi Jakubowi Ulczyńskiemu 3:6, 2:6.

 

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Badosa i Norrie triumfują w Indian Wells

Jeden z najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, 2021 BNP Paribas Open w Indian Wells, przeszedł do historii. W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Hiszpanka Paula Badosa

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski