Olimpijski Cup we Wrocławiu

W miniony weekend na wrocławskich kortach odbył się turniej amatorski, który był organizowany przez Olimpijski Club Tennis and Sports. Turniej został podzielony na sześć kategorii.

Warto zanotować ogromny sukces Wielkopolanina Jacka Torzewskiego, który prezentuje wciąż bardzo dobrą formę. Zawodnikowi, znanemu z poznańskich kortów udało się wygrać rywalizację w kategorii +40. W ćwierćfinale pokonał Pawła Kalickiego 6:2, 6:3, później  w półfinale Zbigniewa Lemiesza 6:3, 6:2. Po zaciętych pojedynku finałowym ograł Marcina Krywiaka 7:6, 0:6, 10:8, który był rozstawiony z numerem 1.

W kategorii open Hubert Miężalski doszedł do finału, w którym uległ Jakubowi Krygerowi 3:6, 1:6. W ćwierćfinale pokonał Macieja Krygera 6:4, 7:5, a w półfinale Dawida Maciejewskiego 6:2, 6:3.

Warto również wspomnieć o sukcesie Wielkopolanina Pawła Dymnickiego, który wraz z Damianem Dziurą znaleźli się w finale turnieju deblowego.

Na uczestników rywalizacji czekały atrakcyjne nagrody, głównym sponsorem turnieju był Land Rover.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski

Oświadczenie Polskiego Związku Tenisowego

W związku z informacją o pozytywnym wyniku testu antydopingowego próbki A, przeprowadzonego u zawodnika Kadry Narodowej Juniorów Filipa Pieczonki, o którego wynikach ITF poinformował oficjalnie