Od piątku Warsaw Cup ITF Seniors najwyższej rangi na kortach Warszawianki

Oficjalny plakat Warsaw Cup 2022.

To już ostatni moment, żeby zapisać się do 12. edycji turnieju Warsaw Cup ITF World Masters by Wealthon Fund MT700 (najwyższej rangi – Grade 1). Zgłoszenia do wtorku (16 sierpnia) do godz. 12. Wydarzenie, które rozpocznie się w najbliższy piątek (19 sierpnia) na kortach Warszawianki potrwa do 24 sierpnia.

W ubiegłym roku rozegrana została 11 edycja, która po dwóch latach przerwy wróciła na korty Warszawianki. W 2021 roku w drabinkach singlowych, deblowych i mikstowych w kategoriach wiekowych od 30+ zameldowało się 200 zawodników z 15 państw. W tym roku zgłosiło się dotychczas 160 uczestników.

Partnerem tytularnym turnieju jest Wealthon Fund, firma działająca w branży finansowej. Wealthlon to polski lendtech oferujący wsparcie finansowe dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

Pomysłodawcami turnieju są Iwona Madej oraz Juliusz Madej z Uczelni Łazarskiego, którzy to wydarzenie organizują wraz z adwokatką Moniką Rajską. Ich wspólnym celem jest promocja tenisa w Polsce. Warto dodać, że Uczelnia Łazarskiego od lat wspiera i przyznaje stypendia najlepszym sportowcom w tym polskim tenisistom.

Impreza współfinansowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Organizatorzy duże wsparcie otrzymali także od Polskiego Związku Tenisowego. Turniej odbywać się będzie w ramach Tenis Open Polska.

Udostępnij:

Facebook
Twitter

Podobne wiadomości