Mikstowa sobota

W miniony weekend na kortach Sportoteki w Puszczykowie miał miejsce turniej mikstowy. Warto zaznaczyć, że rywalizowało 16 par, a emocji było co niemiara.

Turniej został podzielony na 4 grupy. Z pierwszej awansowała para Wachowiak/Osses, nie tracąc nawet seta. Z drugiej para Kromuła/Stróżyk. Z trzeciej Ostrowska/Krzyżański, a z ostatniej Państwo Pięta.

W ostatecznym rozrachunku trzecie miejsca wywalczyły pary V.Stróżyk/K.Kromuła oraz Państwo Pięta. Po zaciętym meczu finałowym i niewykorzystanych trzech piłkach meczowych drugie miejsce zajęli L.Ostrowska/A.Krzyżański przegrywając z parą K.Wachowiak/K.Osses.

Warto przypomnieć, że kolejne turnieje z cyklu wielkopolskiego rankingu tenisowego odbędą się w Parku Rekreacyjnym Fairplayce (singiel mężczyzn) 14 stycznia, a 15 na Kortowie turniej deblowy dla mężczyzn.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski

Oświadczenie Polskiego Związku Tenisowego

W związku z informacją o pozytywnym wyniku testu antydopingowego próbki A, przeprowadzonego u zawodnika Kadry Narodowej Juniorów Filipa Pieczonki, o którego wynikach ITF poinformował oficjalnie