W minioną sobotę na kortach w Solcu, które leży w wojewódzkie wielkopolskim, powiecie średzkim, w gminie Krzykosy odbył się turniej mężczyzn w kategorii singlowej +40. Były to I otwarte Mistrzostwa Koźmina, na starcie brało udział 16 zawodników z różnych rejonów naszego województwa. Emocji było co nie lada, a ze zwycięstwa mógł się cieszyć Jarosław Kucharski, tuż za nim uplasował się Wojciech Chlebowski, a na ostatnim stopniu podium stanął Maciej Przewoźny.
W tym sezonie czeka na tenisistów wiele turniejów. 11 czerwca odbędzie się Turniej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy i Miasta Miłosław. Od 18 do 19 czerwca Mistrzostwa WZ LZS w kategorii debli mężczyzn oraz 2 lipiec to również turniej deblowy.
To będzie szczególne wydarzenie, bo w niezwykle emocjonującej i nieprzewidywalnej dla uczestników, towarzyskiej i zabawowej formule padla – Americano. Turniej SUNSET PADEL już w sobotę 20 czerwca. – …

