Australian Open 2026. Dwa zwycięstwa reprezentantów Polski w grach podwójnych
We wtorek, w trzecim dniu wielkoszlemowego Australian Open 2026 na kortach kompleksu Melbourne Park zaprezentowały się dwa duety z reprezentantami Polski w składzie: Magdą Linette i Janem Zielińskim. Oba wygrały swoje mecze w pierwszych rundach gier podwójnych. Shuko Aoyama/Magda Linette – Aleksandra Eala/Ingrid Martins 7:6 (3), 2:6, 6:3 W grze podwójnej kobiet duet japońsko-polski Shuko Aoyama/Magda Linette zmierzył się na początek z parą filipińsko-brazylijską Aleksandra Eala/Ingrid … Czytaj dalej Australian Open 2026. Dwa zwycięstwa reprezentantów Polski w grach podwójnych
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element