
Wimbledoński turniej legend. Agnieszka Radwańska i Jelena Janković zaczęły od zwycięstwa
W Wimbledonie rozpoczął się turniej legend. Zmagania byłych gwiazd światowego tenisa odbywają się w trzech kategoriach: grze podwójnej mężczyzn, grze podwójnej kobiet oraz w mikście. W każdym udział bierze osiem par. Po raz pierwszy w turnieju legend uczestniczy Agnieszka Radwańska, była wiceliderka




