Dobry występ juniorów (zawodnicy do lat 18) AZS-u Poznań podczas Drużynowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostały w malowniczym Ustroniu w Beskidach.
Tenisiści ze stolicy Wielkopolski stanęli na drugim stopniu podium, przegrywając w pojedynku o złoto z zespołem SKT Sopot tylko gorszą różnicą zdobytych gemów (po pojedynkach singlowych i deblowych był remis 3:3). W ekipie AZS-u prowadzonej przez Dariusza Drzewieckiego wystąpili: Piotr Matuszewski, Paweł Jankowiak, Bartosz Łosiak oraz Mieszko Kwaśniewski.

Alan Ważny (Czarni Rzeszów) wygrał w poniedziałek dwa mecze w eliminacjach i awansował do głównej drabinki challengera ATP 100 Enea Poznań Open rozgrywanego na kortach poznańskiej Olimpii. …

