Rywalizacja młodziczek i młodzików w Puszczykowie

Od 23 do 27 lipca na kortach Akademii Tenisowej Angelique Kerber odbył się OTK Młodziczek i Młodzików. Rywalizacja odbywała się do lat 14. Do Puszczykowa przyjechali zawodnicy z całej Polski.
Wśród młodzików najlepiej zaprezentował się Mateusz Kułakowski z WKS Floty Gdynia, który w finale pokonał rozstawionego z numerem 1 Patryka Stokowskiego z WKT Mera Warszwa 6:3, 6:2.
Spośród Wielkopolan najlepiej zaprezentowała się Zuzanna Kubacha, która reprezentuje puszczykowską Akademie. W całym turnieju straciła zaledwie pięć gemów. W finale pokonała Aleksandrę Wnuczek 6:3, 6:1. W rywalizacji deblowej zwyciężyły Julia Pawlik oraz Jagoda Wróblewska.
U chłopców w deblu najlepsi okazali się Patryk Stokowski oraz Jakub Zoch, którzy w finale pokonali Mikołaja Bala oraz Igora Bromberka 6:3, 6:3.

Udostępnij:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Podobne wiadomości

Badosa i Norrie triumfują w Indian Wells

Jeden z najważniejszych turniejów w tenisowym kalendarzu, 2021 BNP Paribas Open w Indian Wells, przeszedł do historii. W grze pojedynczej kobiet zwyciężyła Hiszpanka Paula Badosa

Trzy deblowe tytuły polskich tenisistów

Mijający tydzień przyniósł trzy triumfy polskich tenisistów w międzynarodowym Tourze – wszystkie w grze podwójnej (z zagranicznymi partnerami). Zwycięstwa te odnieśli Katarzyna Kawa, Daniel Michalski