
Australian Open. Magda Linette i Bernarda Pera wyeliminowały mistrzynie Wimbledonu!
W piątek, w kolejnym dniu wielkoszlemowego turnieju Australian Open 2022, spośród przedstawicieli polskiego tenisa na korcie zaprezentowała się tylko Magda Linette, która w duecie z Amerykanką Bernardą Perą w II rundzie gry podwójnej kobiet zmierzyła się z bardzo wymagającymi rywalkami, duetem australijsko-chińskim Samantha Stosur/Shuai Zhang.




