Nowości

Osiedle dla wymagających

przez

dnia

Na poznańskim Strzeszynie powstaje nowe osiedle. Oryginalne począwszy od projektu zagospodarowania podyktowanego zachowaniem jak największej ilości istniejącej zieleni, na niestandardowych elementach wyposażenia mieszkań kończąc.
Co sprawia, że inwestycja nowy Strzeszyn. jest tak wyjątkowa?

Między domem –– a mieszkaniem

Innowacyjny projekt realizowany przez Area Development stanowi synergię zalet domu i mieszkania. Efekt ten osiągnięto dzięki wkomponowaniu cech charakterystycznych dla domu w standardowe dla mieszkań powierzchnie lokali. Znajdziemy tu zarówno kompaktowe mieszkania 2-pokojowe, jak i większe lokale od 3 do 5 pokoi o powierzchni nawet 105 mkw. Wszystkie zaprojektowano z myślą o optymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni. Większość z nich posiada indywidualne wejście wprost z dziedzińca, przynależne przydomowe ogródki z drewnianym, wysokim ogrodzeniem oraz domkiem gospodarczym, a także tarasy lub loggie. W zależności od usytuowania mieszkania, do dyspozycji właścicieli będą, wliczone już w cenę, miejsca postojowe na podjeździe lub podziemne garaże.

Między drzewami

– Nowy Strzeszyn. to propozycja dla poszukujących oazy spokoju w zaciszu własnego ogrodu, jednocześnie nie chcących rezygnować z sąsiedzkiej społeczności charakterystycznej dla standardowych osiedli. Niska zabudowa poprzeplatana będzie wąskimi uliczkami, klimatycznymi alejkami oraz kameralnymi skwerami mającymi służyć budowaniu sąsiedzkiej więzi. Niestandardowy układ komunikacji wewnątrz osiedla podyktowany jest także chęcią pozostawienia jak największej ilości istniejącej na działce zieleni, ta inwestycja powstaje dosłownie „między drzewami” – podkreśla Szymon Januszewski, autor projektu z pracowni architektonicznej Insomia.

Między wolnością –– a wygodą

Nowy Strzeszyn to osiedle dla aktywnych. Położone jest o krok od terenów zielonych, z licznymi trasami rowerowymi oraz biegowymi. Kilka minut jazdy rowerem dzielić będzie mieszkańców od Rusałki, Strzeszynka, czy Parku Tenisowego Olimpia. Okolica zapewnia łatwy dostęp do przedszkoli, szkół, przychodni, czy punktów handlowo-usługowych. Lokalizacja osiedla to również dobra komunikacja z centrum Poznania. Nie trzeba więc rezygnować z atrakcji, jakie oferuje śródmieście. Podróż samochodem zajmie kilkanaście minut. W odległości 200 metrów od inwestycji mieści się przystanek komunikacji miejskiej oraz stacja rowerów miejskich.

Na spotkanie z doradcą można umówić się w biurze sprzedaży
przy inwestycji: Poznań, ul. Literacka 98 | tel. 570 70 70 39
e-mail: sprzedaz@areadevelopment.pl | www.nowystrzeszyn.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *