Nowości

Kołobrzeskie sukcesy

przez

dnia

Tenis Park w Kołobrzegu jak co roku przygotował dla amatorów bogatą ofertę turniejową na lato o nazwie: Kołobrzeski Szlem. Turniej rozgrywany jest w wielu kategoriach. Odbyły się już dwa, a przed nami kolejne dwa.

Pierwszy miał miejsce od 27 do 29 maja. W kategorii +50 bezkonkurencyjny okazał się Marek Fras z Poznania, pokonując swoich rywali bez straty seta. W pojedynku finałowym pokonał Dariusza Kotuchnę 6:2, 6:2. Tomasz Dłużak z Wielkopolski również sięgnął po tytuł w kategorii open. W finale wygrał z Piotrem Szliepem z województwa dolnośląskiego 4:6, 6:4, 10:8. Do półfinału awansowała Zuzanna Fras, która po zaciętym meczu uległa mistrzyni Polski Małgorzacie Andrzejczuk 6:2, 3:6, 8:10. Warto zaznaczyć również duży sukces pary Marek i Zuzanna Fras. Zwyciężyli w kategorii mikstowej, pokonując w finale mistrzów Polski Mariusza Olka i Małgorzatę Andrzejczuk 2:6, 6:3, 10:4 po dramatycznym boju.

Drugi turniej odbył się w dniach od 15 do 18 czerwca. Największy sukces odniósł Robert Oliwa reprezentujący Wielkopolskę awansował do finału w kategorii +50 przegrywając w finale z Januszem Łyżeniem 2:6, 2:6.

Pozostałe turnieje zaplanowane są w sierpniu. Następny odbędzie się w dniach od 12 do 15 sierpnia.

 

 

 

 

 

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *